Home / Business / آزالیا بوشهای ترکیبی و بومیان آمریكا آتشین (شعله) آزالیا

آزالیا بوشهای ترکیبی و بومیان آمریكا آتشین (شعله) آزالیا

Business 0

خرید بهترین درختچه آزالیا گزینه های زیادی را برای مناظر مختلف به باغبان ارائه می دهد. ترکیبات South indica azalea محبوب ترین بوته های گلدار برای آب و هوای گرم است که شامل Formosa azaleas سفید ، صورتی ، قرمز ، بنفش ، سرخابی ، بنفشه و اسطوخودوس است. از دیگر برجسته های Formosa azaleas می توان به Duc DeRohan ، Dutchess of Cypress ، G.G. Gerbing ، George L. Tabor ، Madonna White و South.

آزالیای کوروم آزالیای همیشه سبز با مقاومت به سرما قابل توجه است و در حدود سال 1915 از ژاپن وارد ایالات متحده شد. آب و هوای ژاپن تقریباً شبیه اواسط اقیانوس اطلس و ایالت های جنوبی است و گیاهان Kurume azalea در این آب و هوای مشابه رشد می کنند. بوته های آزولای Kurume برگهای کوچک مومی رشد می کنند و از گیاهان آزالیای کوتوله محسوب می شوند که 4 فوت رشد می کنند ، اما بندرت بعضی از ارقام به 6 فوت می رسند. گلهای Kurume azaleas در رنگهای صورتی ، بنفش ، سفید ، قرمز ، نارنجی و اسطوخودوس شکوفا می شوند و بعضی   قیمت گل آزالیا از آنها گلهای دوتایی (دو ردیف گلبرگ) تولید می کنند. زنگ های مرجانی به عنوان یک آزالیای صورتی برای کاشت در زیر پنجره ها مهم است ، و عادت شدید گلدهی نیز در گل های صورتی آزالیا قابل توجه است و خطوط قرمز هر گونه کاشت منظره باغ را برجسته می کند. برف یک رقم آزالیای گلدار و خالص Kurume است.

گیاهان Satsuki azalea در ژاپن به عنوان نمونه بونسای (کوتوله) توسعه یافتند ، با این حال ، برخی از ارقام می توانند 6 فوت قد رشد کنند. این گلها می توانند بیش از 5 اینچ ، به اندازه یک بشقاب قهوه خوری ، و ویژگی دیر شکوفه Satsuka azaleas یک گل به باغبان چشم انداز ارائه می دهد که بعد از 15 مه شکوفا می شود و تا ژوئن ادامه گل می دهد.

آزالیای جمع و جور معمولاً برای باغهای کوچک مانند ارقام ترکیبی ساتسوکی ترجیح داده می شود که شامل گل گامپو صورتی ، سفید گامپو ، قرمز گامپو ، صورتی گل رز هیگاسا ، و آزالیای صورتی تیره واکیبشو باشد. بوته های ساتسوکی آزالیا به وفور گل می دهند.

USDA یک برنامه ترکیبی از بوته های آزالیا را در Glenn Dale ، مریلند آغاز کرد تا گیاهان مقاوم و سرد از ارقام آزالیای گلدار را معرفی کند که فصل شکوفائی آزالیا را گسترش می دهد و به باغبانان چشم انداز شمالی ارقام جدید و رنگارنگ آزالیای گلدار ارائه می دهد. بسیاری از این درختچه های گلن دیل آزالیا گلهایی شبیه هیبریدهای فرموسا می کارند. گلهای دانه آزالیا با تنوع ترکیبی ژاپنی شکوفا می شوند. ارقام آزالیای گلدار گلن دیل که توسط هیبریدایزرهای USDA معرفی شده اند بیش از 400 نوع بوته آزالیا تولید کرده اند که بسیاری از آنها را می توان از طریق سایت مهد کودک اینترنتی خریداری کرد. دو هیبرید هیجان انگیز گلن دیل آزالیا ، آزالیای مد-صورتی قزل آلا هستند. آزالیای مد می تواند 6 پا رشد کند و با گلهای متوسط ​​پوشانده شود. آزالیای سفید خالص ، H.H. Hume ، یک درختچه عالی گلن دیل آزالیا است که در اواخر آوریل شکوفا می شود. بسیاری از درختچه های چشم انداز گلن دیل آزالیا در ماه مه و ژوئن گل می دهند.

  •  
    Previous Post

    Essential Details About On-line On line casino Slots

  •  
    Next Post

    Slot Machine Gambling – Points You might want to Know